«حالت ناشناس» گوگل مپس برای کاربران آی‌اواس عرضه شد

در سایت شطرنج آنلاین ایران مطلب «حالت ناشناس» گوگل مپس برای کاربران آی‌اواس عرضه شد مشاهده می کنید

گوگل ساعاتی پیش اعلام کرد «حالت ناشناس» گوگل مپس که در گذشته برای کاربران اندرویدی عرضه شده بود، از امروز برای کاربران آی‌اواس هم قابل استفاده است.

حالت ناشناس یا همان «Incognito mode» شباهت زیادی به همان حالتی دارد که در گوگل کروم وجود دارد. زمانی که این ویژگی فعال باشد، کاربر می‌تواند مکان‌های مختلف را روی نقشه جستجو و یا به هر مکانی سفر کند، بدون اینکه گوگل اطلاعات او را در اکانتش ذخیره کند.  برای استفاده از این حالت ابتدا تصویر پروفایلتان را لمس کرده سپس گزینه «Turn on Incognito mode» را فعال کنید.

پایان پشتیبانی گوگل از نسخه قدیمی «گلس»

البته گوگل مپس تنها برنامه‌ای نیست که از حالت ناشناس پشتیبانی می‌کند. سال 2018، گوگل حالت ناشناس را برای اپلیکیشن اندروید یوتیوب نیز معرفی کرد. در کل این حالت به کاربران موبایل امکان داشتن فضای خصوصی‌تر را می‌دهد.

علاوه بر این، گوگل اعلام کرده که ماه آینده امکانی را برای کاربران اندرویدی فراهم می‌کند که اجازه می‌دهد اطلاعات گوگل مپس و تاریخچه جستجو را به‌صورت دسته‌ای از روی تایم‌لاین گوگل مپس حذف کنند. طبق تصاویر منتشر شده، به‌نظر می‌رسد کاربر حتی می‌تواند مکان‌ها را به‌صورت انتخابی حذف کند.

The post «حالت ناشناس» گوگل مپس برای کاربران آی‌اواس عرضه شد appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت iranchessonline.ir شطرنج آنلاین ایران